Pobierz darmowy poradnik "Jak Wzmocnić Odporność"

Zapisując się na newsletter Medycyny Stylu Życia

A do tego otrzymuj regularne rady i nowości ze świata Medycyny Stylu Życia - pisane i weryfikowane przeze mnie - Lekarz Sylwia Łuczyńska
Żadnego spamu- obiecuję!

Poradnik “Kobieta z Poczuciem Własnej Wartości”

To coś więcej niż elektroniczna książka (e-book) o tym jak czuć się lepiej ze samą sobą – to kurs który nauczy Cię myśleć i działać jak kobieta Ważna, Wartościowa i Spełniona! W łatwy i systematyczny sposób nabierzesz nawyków, które polepszą jakość Twojego życia i zostaną z Tobą na zawsze, wszystko dzięki praktycznym ćwiczeniom.

Ta seria ćwiczeń mentalnych została już wypróbowana przez ponad 100 kobiet, które czują się, że w końcu żyją pełnią życia i w pełni wykorzystują swój potencjał!

100% satysfakcja gwarantowana lub zwrócę Ci pieniądze.

Czym Jest Poradnik “Kobieta z Poczuciem Własnej Wartości”?

To coś więcej niż elektroniczna książka (e-book) o tym jak czuć się lepiej ze samą sobą – to kurs, który nauczy Cię myśleć i działać jak kobieta Ważna, Wartościowa i Spełniona! W łatwy i systematyczny sposób nabierzesz nawyków, które polepszą jakość Twojego życia i zostaną z Tobą na zawsze, wszystko dzięki praktycznym ćwiczeniom.

Skąd Pewność że to Działa?

Jestem dyplomowanym lekarzem z doświadczeniem w pracy z ludźmi na każdym etapie życia, ale też jestem kobietą która się dobrze czuje w swoim ciele i z decyzjami jakie podjęłam – mimo że kilka lat temu nie czułam się wartościowa. Kiedy miałam już dość siebie i swoich decyzji, i czułam że potrzebuję pomocy, zajrzałam do książek medycznych i psychologicznych. Tam znalazłam rozwiązania, których wypróbowałam sama a potem polecałam swoim pacjentom.

Ta seria ćwiczeń mentalnych została już wypróbowana przez ponad 100 kobiet, które czują się, że w końcu żyją pełnią życia i wykorzystują swój potencjał w pełni!

Pobierz Fragment Poradnika “Kobieta z Poczuciem Własnej Wartości” za darmo!

Co Znajdziesz w Poradniku “Kobieta z Poczuciem Własnej Wartości”?

Przygotowałam dla Ciebie zestaw 15 zadań i 50 bardzo ważnych pytań, które pokażą Ci jak poczuć się i zostać kobietą Ważną, Wartościową i Spełnioną. To 97 stron które krok po kroku nauczą Cię lepszego podejścia do siebie i otaczającego Cię świata.

Gotowa by Ruszyć w Podróż po Lepszą Wersję Siebie? Zaczynamy!

100% satysfakcja gwarantowana lub zwrócę Ci pieniądze.

SPIS TREŚCI

Rozdział 1: Co wpływa na Twoje poczucie własnej wartości?

Rozdział 2: Skąd się bierze poczucie własnej wartości?

Rozdział 3: Co stanowi przyczynę niskiego poczucia własnej wartości pomimo różnych sukcesów?

Rozdział 4: Jak rozwinąć w sobie poczucie własnej wartości?

Rozdział 5: Dodatkowe elementy magnetycznie podnoszące Twoją wartość.

Rozdział 6: Dbanie o swoje ciało, samopoczucie fizyczne i wygląd zewnętrzny.

Dodatek: Osobiste cele, poczucie spełnienia i Twoja MISJA ŻYCIOWA.